Image

Hakkımızda

SmartZip, 1974 yılında kurulmuş ve o zamandan beri ülke çapında işletmelere toptan fiyatlarla stok kilitli torba, polietilen torba ve özel plastik torba üreticisi olmuştur. Ürünlerimiz çeşitli endüstriyel polietilen torba uygulamalarında ve promosyon plastik torba uygulamalarında kullanılmaktadır.

Endüstriyel polietilen ve diğer torba serimiz şunlardır: Şeffaf naylon torbalar, kilitli torbalar, rulo poşetler, düz plastik torbalar, baskılı poşetler, yan ve alt körüklü plastik torbalar, opp torbalar, cpp torbalar, streç filmler, poşet yapıştırma makineler, büyük plastik torbalar, Alışveriş poşetleri ve çok sayıda özel plastik torbalar.

Akar Plastik Ltd, müşterilerimize her zaman inanılmaz derecede düşük plastik torba sipariş miktarları, polietilen torba siparişlerinde inanılmaz hızlı dönüş süreleri ve tüm polietilen, polipropilen, opp, cpp ve kilitli torbalarımızla güvenilir kalite ile uyum sağlamaya çalışan çözüm odaklı bir üreticidir. Web sitemizi inceledikten sonra aradığınız plastik torba ürününü bulamıyorsanız lütfen telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Ekip üyelerimizden biri ürün gereksiniminizde size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Misyon ve Vizyon

Akar Plastik Ltd, değerlerimizle tanımlanan başarıya ulaşmaya adanmış bir şirkettir.

  • Dikkatle planlanmış ve yürütülen fiziksel ve finansal büyümeyi deneyimliyoruz.
  • Müşterilerimize kaliteli ürünler ve uzman hizmet sunmak için adil bir kazanç sağlıyoruz.
  • Müşterilerimiz bizimle iş yapmaları, verdiğimiz hizmetin karşılığını aldıklarını hissetmek ve ambalaj ihtiyaçlarını karşılama yeteneğimizin güvenini veriyoruz.
  • Aktif olarak topluluğumuzu daha iyi yapan iyi nedenlerle uğraşıyoruz.
  • Biz; bir şirket ve çalışanlar olarak, bu misyon beyanında ve benimsediğimiz diğer tüm ahlaki değerlerde, bizlere tam güven duyulan noktaya kadar yaşıyoruz.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz için bir teklif isterseniz, buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Dilerseniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. veya telefon edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Akar Plastik, Pazartesi-Cuma günleri 08:00-19:00 saatleri arasında açıktır (Pazar kapalı).